^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Velobrauciens 2023. gada 20. maijs

Saulainajā 20,maija dienā, Ulbrokas PII “Pienenīte” notika velobrauciens, kurā piedalījās iestādes vecāki ar bērniem. Velobrauciens ir mūsu iestādes tradīcija, kuru atkal varam realizēt.

Pirms velobrauciena visi noklausījāmies drošības instruktāžu, iesildījāmies ar sporta skolotājām, lustīgi vingrojot kopā ar  “Tutas lietas” radīto “Sporta dziesmiņu”.

Ievērojot drošības noteikumus, uzsākām braucienu aiz sporta skolotājas Elīnas. Mūsu velobrauciena maršruts – Ulbrokas PII “Pienenīte”- Ulbrokas vsk.-Ulbrokas PII “Pienenīte”. Visi velobraucēji bija ar labām velobraukšanas prasmēm, atbildīgi, izpalīdzīgi un ar labu noskaņojumu.

Atgriežoties finišā, izvingrojāmies pēc velobrauciena, pārbaudījām savus spēkus dažādās aktivitātēs un devāmies baudīt āra ugunskurā vārītu zupu. Visiem velobraucējiem apetīte bija ļoti laba.

Paldies sagatavošanas grupu vecākiem par skaisto āra ugunskura vietu.

Paldies Pašvaldības policijai par atbalstu un tehnisko palīdzību tiem velobraucējiem, kam gadījās kādas  ķibeles.

Paldies pavārītei Rajai par gardās zupas vārīšanu.

Paldies mūsu sporta skolotājām un visiem PII “Pienenītes” darbiniekiem, par iesaistīšanos, atbalstu un kopā būšanu.

Mums visiem kopā izdevās fantastisks pasākums!

Vadītājas vietniece izglītības jomā : S.Šika

 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.