^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Padalies ar prieku!

Katru gadu 22.matrā pasaule atzīmē Pasaules Ūdens dienu. Šos svētkus iedibināja Apvienotā Nāciju Organizācija , lai pievērstu ikviena cilvēka uzmanību šī dabas resursa kvalitātei un vērtībai, jo tikai 1% ūdens krājumu uz mūsu planētas virsmas ir piemērots un drošs lietošanai uzturā.

Šogad par godu Ūdens dienai VENDEN, kā avota un dabīgā minerālūdens ražotājs, organizēja zīmējumu konkursu par tēmu “Ūdens mūsu pasaulē” pirmsskolas iestāžu audzēkņiem. VENDEN vēlējās ,lai bērni radošā procesa laikā varētu aizdomāties un savos darbos atspoguļot to, cik liela nozīme ūdens ir viņu ikdienā un dabā kopumā.

No PII Pienenītes konkursā piedalījās ,,Lācēnu”, un “Zvaigznīšu” grupiņu bērni. Bērni bija ļoti priecīgi ne tikai par iespēju piedalīties konkursā, bet arī par gaidāmajām balviņām.

Tā diena ar balvām un apsveikumiem pienāca maija vidū. VENDEN žūrijas simpātijas balvu izcīnīja  “Lācēnu” grupiņas audzēkne Elza Ulinska par māksliniecisko zīmējuma izpildi un Grētai Šenbergai pateicība par iespēju viņas zīmējumu ievietot VENDEN gada kalendārā. Abu grupu pārējie dalībnieki konkursā tika apbalvoti ar Diplomiem un veicināšanas balviņām.

Īpašu pateicību izsakām PII Pienenīte pedagogiem un bērnu vecākiem par izrādīto aktivitāti balsošanas laikā.

 

“Lācēnu” grupas

 skolotāja Kristīne Blažģe

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.