^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Pasākumiem bagātais maija mēnesis

Maija mēnesis ir aizsteidzies ar daudz un dažādiem pasākumiem: “Olimpiskā diena 2022”, konkursantu apbalvošana par piedalīšanos VENDEN zīmējumu konkursā, “Veselības skrējiens”, dažādām izzinošām āra aktivitātēm, “Bišu diena”, sagatavošanas grupas bērnu ekskursija uz Ulbrokas skolu un izlaidumi ar dziesmām, dejām un sirsnīgu kopā būšanu. Maija mēnesis bija tik darbīgs, jo to mēs sagaidījām ar videi draudzīgu pasākumu – “Lielā Talka”.

Lielā Talka “Taurenīšu” grupā

PII “Pienenīte”  mūsu bērni ne tikai rotaļājas, mācās, dejo, dzied, sporto, bet arī labprāt iesaistās norisēs, kas ir aktuālas Latvijai, novadam un mūsu iestādei.

Viena no tādām aktivitātēm bija Lielā Talka. Arī pirmsskolniekiem ir svarīgi ikdienu pavadīt sakoptā un skaistā vidē. Un mēs uzrunājām vecākus un bērnus atbalstīt šo pasākumu un sakārtot apkārtni ne tikai mūsu iestādes teritorijā, bet piedalīties sava novada un sētas sakopšanā.

“Taurenīšu” grupas bērni kopā ar pieaugušajiem Spodrības dienā tīrīja un kārtoja drēbju skapīšus,  mazgāja un kārtoja rotaļlietas plauktos. Pēcpusdienā bērni un viņu vecāki, grupas skolotāju talkoja grupas laukumiņā: sakārtoja nojumi, atjaunoja un nokrāsoja smilšu kastes apmales un skapi rotaļlietām. nomainīja smiltis smilšu kastē, kā arī nokrāsoja solus atpūtai.

Paldies vecākiem par atbalstu un iesaistīšanos mūsu ikdienas dzīvē un aktivitātēs! Kopā mēs paveicām daudz! Lai visiem skaista un piedzīvojumiem bagāta vasara!

 

“Taurenīšu” grupas

skolotāja Gaļina Tjune

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.