^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ekskursija uz skolu

11.05. rītā piecu sagatavošanas grupu bērni, kā arī viens topošais absolvents no “Burtiņu” grupas kopā ar savām pirmsskolas skolotājām un skolotāju palīgiem devās izzinošā ekskursijā uz Ulbrokas vidusskolu.

Uz Ulbrokas vidusskolu devāmies ar 2 skolas autobusiem, mūsu bērniem bija iespēja iejusties kā tas ir braukt uz skolu skolas autobusā.

Ulbrokas vidusskolā mūs sagaidīja skolēni no skolas pašpārvaldes, kā arī Guna Mūriņa.

Ulbrokas vidusskolas zālē noskatījāmies “Pastalnieku” koncertu, kur daudzi dejotāji ir mūsu Ulbrokas PII “Pienenīte” absolventi, kā arī sirsnīga un uzrunājoša visiem mums šķita lustīgā dziesma par Ķengurēnu, ko dziedāja Ulbrokas vidusskolas skolniece Alise.

Ļoti ieinteresēti bērni klausījās Gunas Mūriņas stāstījumā par to, kas notiek skolā, kas ir jāliek skolas somā, kāda ir skolas forma.

Visi mūsu Ulbrokas PII “Pienenīte” bērni nolika arī pirmo eksāmenu, kopīgi izlasot to, kas rakstīts prezentācijā.

Tālāk, sadaloties 2 grupās, devāmies ekskursijā pa skolu. Paviesojāmies gan baseinā, gan sporta zālē, gan ēdnīcā, kā arī bibliotēkā un arī dažās klases telpās.

Mūsu bērniem ļoti patika ekskursija Ulbrokas vidusskolā, daudzi teica, ka ir gatavi jau šodien palikt skolā un sākt mācīties.

Lai izzinošs un pozitīvām emocijām piepildīts skolas laiks gan mūsu mīļajiem bērnudārzniekiem, gan visiem skolotājiem un vecākiem!

 

 

Ulbrokas PII “Pienenīte” vad.vietniece izglītības jomā S.Šika

 

 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.