^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Olimpiskā diena 2022

Kā jau katru gadu, arī šogad 22. aprīlī bez izņēmumiem Ulbrokas PII “Pienenītē” norisinājās Olimpiskā diena. Šogad tā bija īpaša, jo Latvijas Olimpiskā Komiteja svinēja 100 gadu pastāvēšanu. Tādēļ šī gada Olimpiskās dienas sauklis bija “100 gadi sportiņā!”

Kopā ar  6 sagatavošanas grupiņām izzinājām, atcerējāmies, kas ir Olimpiskā diena, Olimpiskās spēles. Prezentācijā aplūkojām dažādus Olimpiskos simbolus – Olimpiskos riņķus, lāpu un talismanus. Katram simbolam bija savs uzdevums: jāsaliek olimpiskie riņķi pareizajā secībā, jāiejūtas olimpiešu lomā un mūzikā jāpadod Olimpisko lāpu, un veicām aizraujošu rotaļu ar Olimpiskajiem talismaniem.

Pēc vērtīgas prezentācijas un uzdevumiem, ar tehnoloģiju palīdzību, bērni kopā ar sporta skolotājām uz projektora vēroja, sekoja un pildīja šī gada vingrošanas kompleksu. Pēc kārtīgas izkustēšanās sporta skolotājas bērniem uztaisīja pārsteigumu ar balonu ballīti.

Par piedalīšanos Olimpiskajā dienā katrs bērns saņēma diplomu un uzlīmes un arī audzinātājas saņēma simbolisku piemiņas balvu.

 

 

Sporta skolotājas: Elīna,Tatjana,Agnese

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.