^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Lieldienu radošās darbnīcas Ulbrokas PII “Pienenīte”

“Nāc nākdama, Liela diena,
Visi bērni tevis gaida,
Visi bērni tevis gaida,
Aiz vārtiem sasēduši.” /L.t.dz./

Pavasara atnākšana mūs visus ir padarījusi smaidīgākus un saulainākus. Priecē arī tas, ka valstī ārkārtas situācija ir beigusies, un atkal varam pulcēties un kopīgi svinēt svētkus, ievērojot epidemoloģiskos noteikumus.

14.04.22. mūsu Ulbrokas PII “Pienenīte” āra nojumēs  darbojās vairākas radošās darbnīcas. Darbnīcās bērni kopā ar pirmsskolas skolotājām ievingrinājās olu ripināšanā, minēja mīklas, taisīja Lieldienu zaķa ausis, ar ko paši varēja rotāties, gāja rotaļās un dziedāja dziesmas, izmēģināja – kā ir būt māksliniekiem un kopīgi visai grupai izkrāsot lielformāta Lieldienu gleznu, izšūpojās, palīdzēja Lieldienu zaķiem sašķirot olas, kā arī pārbaudīja savu veiklību un uzmanību pie sportiskajiem Lieldienu zaķiem.

Interesantās Lieldienu darbnīcas ļāva uzzināt bērniem dažādus Lieldienu ticējumus, rotaļas, dziesmas, kā arī varējām  priecīgi ieskandināt Lieldienas, piedalīties un izmēģināt savus spēkus dažādās aktivitātēs.

Gaisā virmoja bērnu prieks un čalas par fantastiskajām Lieldienu radošajām darbnīcām, kā arī par iespēju kopā ieskandināt svētkus.

Sirsnīgs paldies mūsu izdomas bagātajām pirmsskolas skolotājām , mūzikas un sporta skolotājām, skolotāju palīgiem par svētku radīšanu!

Santa Šika

Ulbrokas PII “Pienenīte”

Vadītājas vietniece izglītības jomā

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.