^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Sludinājums

  • Ulbrokas PII ‘’Pienenīte’’ aicina patstāvīgā darbā pirmsskolas skolotājus un pirmsskolas skolotāju ar papildus kvalifikāciju speciālajā izglītībā. Darbs parastajās un logopēdiskajā grupā. Atalgojums  par 1 slodzi 1100,00 euro mēnesī, pirms nodokļu atskaitījuma. Ir iespējams saņemt dažādas piemaksas. Darbs 8 stundas  dienā divās maiņās. Nepieciešama  augstākā pirmsskolas pedagoģiskā izglītība, vēlama  līdzīga darba pieredze. Latviešu valodas prasmes ‘’C’’ līmenī, ja  izglītība nav iegūta latviešu valodā. Darbs komandā,  veselības polise tiek piedāvāta  pēc pārbaudes laika.
  • Ulbrokas PII ‘’Pienenīte’’ aicina patstāvīgā darbā  medmāsu. Darba samaksa 1032,00 euro mēnesī, pirms nodokļu atskaitījuma. Ir iespējama speciālā piemaksa. Latviešu valodas prasmes ‘’C’’ līmenī, ja  izglītība nav iegūta latviešu valodā. Darbs komandā,  veselības polise tiek piedāvāta  pēc pārbaudes laika.

 Aicinām pieteikties pie vadītājas pa tālr.:67910984, mob.:26558646  vai klātienē darba laikā, rakstīt CV uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.