^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ulbrokas pirmsskolas iestāde :,, Pienenīte’’ aicina darbā iestādes medmāsu

Amats : pirmsskolas iestāžu un skolu māsa

Galvenie pienākumi:  Sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību, veikt infekcijas kontroles nodrošināšanu, veikt profilaktiskos pasākumus bērnu veselības uzturēšanai, veikt bērnu ēdināšanas uzraudzību, veikt darba dokumentēšanu.

Prasības pretendentam:

 Profesionālā vidējā izglītība medicīnas jomā un māsas sertifikāts. Jābūt reģistrētam Ārstniecības personu reģistrā (māsu), valsts valodas zināšanas – C līmeņa 1.pakāpe,• darba pieredze māsas amatā vismaz 1 gads, augsta atbildības sajūta, spēja plānot un organizēt savu darbu.

Piedāvājam:  Darbu uz pilnu slodzi, atbildīgu un intensīvu darbu komandā, stabilu atalgojumu – 1032,00EUR (pirms nodokļu nomaksas), sociālās garantijas; speciālo  piemaksu no 3%-15% un veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika.

Pretendentus pieteikties  pie vadītājas darba laikā no pl:8:00-17:00 vai tel.:26558646, 67910984 e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.