^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

„Zemūdens pasaulē”

Mums visiem ir kopīgs mērķis – rūpēties par tīru apkārtni un ūdeni.

Lai pievērstu bērnu uzmanību dzīvām būtnēm, kuras mīt ūdeņos, mēs - skolotāji -mācām bērniem attiekties pret dabu  tā, lai neveidotos piesārņojums un viss dzīvais mums apkārt būtu harmonijā viens ar otru.

Aktualizējot Pasaules ūdens dienu, PII “Pienenīte” telpās skolotājas Diāna un Romanda dalījās ar savām idejām un pieredzi, organizējot  projektu “Zemūdens pasaule”, kur bērniem bija iespēja iejusties zemūdens valstībā starp dažādiem ūdens iemītniekiem.

Projekts tika veidots kā izzinoša, praktiska vide, kurā var pētīt, vērot un iejusties zemūdens iemītnieku dzīvē.

Bērnu uzmanību piesaistīja skolotāju sagatavoti daudzveidīgi, interesanti uzskates materiāli un priekšmeti, kas deva iespēju bērniem praktiski darboties, kā arī prieku nokļūt zemūdens pasaulē.

 Lai uzzinātu par ūdens iemītniekiem un to dzīvi, bērniem bija jāmeklē atbildes, risinot daudzveidīgus uzdevumus un veicot pētniecisko darbību!

Izziņas interesi veicināja aizraujoši  fakti un uzdevumi. Praktiski darbojoties, bērni pašvadīti ar skolotājas palīdzību pildīja uzdevumus, kas saistīti ar ūdens pasauli.

Bērnu neviltotais prieks, darbošanās kāre un pozitīvās emocijas ir laba motivācija skolotājām arī turpmāk veidot šādus projektus.

Projektu īstenot palīdzēja arī “Bitīšu”un “Gliemezīšu” vecāki. Paldies viņiem!

Esam gandarītas par paveikto.

PII skolotājas Romanda Zapoļska un Diāna Brauna

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.