^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

PII “Pienenīte” un Ropažu novada Sociālais dienests labdarības akcijā iepriecina sociālo aprūpes centru iemītniekus

Ulbrokas PII “Pienenīte” sadarbībā ar Ropažu novada Sociālo dienestu realizēja labdarības akciju, kuras ietvaros tika sagādātas dažādas lietas Sociālās aprūpes centru iemītniekiem Ropažu novadā.

Šī akcija tika organizēta atzīmējot Starptautisko Senioru dienu. Paldies PII “Pienenīte” audzēkņiem un viņu vecākiem, kuri iepriecināja Sociālās aprūpes centra “Sofija”, “Jūlija” un Valsts sociālās aprūpes centra “Vidzeme”,  Ropažu filiāles iemītniekus.  Pateicoties PII “Pienenīte” audzēkņu un viņu vecāku gādībai aprūpes namu iemītnieki saņēma ikdienā ļoti nepieciešamās lietas, kuras ļauj nodrošināt kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu un aprūpi. Aprūpes centri saņēma ģimeņu sagādātas – galda spēles, dzijas un diegus, traukus, dvieļus un apģērbus, krāsojamās grāmatas, zīmuļus, puzles, krustvārdu mīklas un citas ikdienā nepieciešamās lietas.

Sociālo aprūpes centru iemītnieki, pateicībā par sarūpētajām dāvanām, sagatavoja plakātu ar zīmējumiem, kuru saņems PII “Pienenīte”.

Paldies Ulbrokas PII “Pienenīte” vadītājai un kolektīvam par iesaistīšanos un atbalstu labdarības akcijas īstenošanā un liels paldies ikvienam bērnam un viņu ģimenēm par ieguldījumu.

 

Ruta Leišavniece
Ropažu novada Sociālā dienesta vadītāja p.i.

 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.