^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Eiropas sporta nedēļa PII “Pienenītē”

Eiropas sporta nedēļas ietvaros  27.09.21 – 01.10.21. PII “Pienenītē” notika Veselības un sporta nedēļa, kurā piedalījās visas bērnudārza grupas. Pasākumu vadīja bērnudārza sporta skolotājas un katra skolotāja sagaidīja grupiņu noteiktā vietā, kurā bija jāpilda dažādi uzdevumi.

Pie skolotājas Elīnas bērni noskatījās animācijas filmiņu par veselīgu dzīvesveidu, pārrunāja, kas tad ir veselīgs dzīvesveids un spēlēja interaktīvas spēles saistībā ar to. 

Pie skolotājas Tatjanas bērni iejutās dakterīšu lomā, kur bija uzdevums izārstēt saslimušos dzīvnieciņus ar sportisko izkustēšanos. Veica ārstnieciskos izmeklējumus (kā pie ģimenes ārstiem), lai saprastu cik nopietni zvēriņš ir saslimis.

Pie skolotājas Agneses bērni aktīvi izkustējās, lai būtu stipri un veseli. Skrēja stafetes un spēlēja rotaļas, kas sasaucās ar veselīga dzīvesveida popularizēšanu bērnu vidū.

PII “Pienenītes” bērni ir ļoti apzinīgi, sportiski, dzīvespriecīgi un labi saprot, kas ir veselīgs dzīvesveids. Viņi spēj atšķirt veselīgo ar neveselīgo, zina kas ir jāēd, kas ir jādara un nav jādara lai būtu veselīgs.

Sporta skolotājas: Tatjana Trofimova, Agnese Šķerberga, Elīna Pilsneniece

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.