^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ulbrokas pirmsskolas iestāde :,, Pienenīte’’ aicina darbā uz 1,5 slodzi ( 1 slodze un 0,5 slodzes) iestādes medmāsu

Amats : pirmsskolas iestāžu un skolu māsa

Galvenie pienākumi:  Sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību, veikt infekcijas kontroles nodrošināšanu, veikt profilaktiskos pasākumus bērnu veselības uzturēšanai, veikt bērnu ēdināšanas uzraudzību, veikt darba dokumentēšanu.

Prasības pretendentam:

 Profesionālā vidējā izglītība medicīnas jomā un māsas sertifikāts. Jābūt reģistrētam Ārstniecības personu reģistrā (māsu), valsts valodas zināšanas – C līmeņa 1.pakāpe,• darba pieredze māsas amatā vismaz 1 gads, augsta atbildības sajūta, spēja plānot un organizēt savu darbu.

Piedāvājam:  Darbu uz pilnu slodzi, atbildīgu un intensīvu darbu komandā, stabilu atalgojumu – 880,00EUR (pirms nodokļu nomaksas), sociālās garantijas; speciālo  piemaksu no 3%-15% un veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika.

Pretendentus pieteikties  pie vadītājas darba laikā no pl:8:00-17:00 vai tel.:26558646, 67910984 e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.