^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

“Spārīšu” grupas pārgājiens uz Līgo parku

Pēc dzejoļa par ceļojumu noklausīšanās, 31.maija rītā pa saules apspīdētu gājēju celiņu, “Spārīšu” grupa devās sen gaidītajā pārgājienā uz Līgo parku. Apstājoties pie meža, veicām pārrunas par, to cik varam būt laimīgi, ka mūsu bērnudārza tuvumā ir gan ezers, gan mežs, kurā varam pētīt, redzēt, dzirdēt, sajust, kas notiek dabā,  gan skaistais parks ar pulksteni. Ejot tika nosaukti pazīstamākie koki, vērīgākie pamanīja vairākus skudru pūžņus, nostāk no gājēju celiņa. Parks mūs sagaidīja pavasara krāšņumā ar skatu uz lielajiem ozoliem, rakstu zīmju akmens skulptūrām, bērzu birzi un lielo estrādi. Bērni saskaitīja cik akmeņu ir parkā, apmīļoja ozolus, nosauca redzēto.

Saulainā diena kā radīta kukaiņu, augu un koku mizas pētīšanai ar lupām. Aktīvajiem “Spārīšu” grupas bērniem jāpiedāvā dažādas kustību aktivitātes: kustību  rotaļas un iešanu caur labirintu.  Pavasara pārgājiens uz Līgo parku noslēdzās ar burbuļu pūšanu un kopīgu pikniku, kas bērniem ļoti patika. Noguruši, bet ļoti priecīgi “Spārīšu” grupas bērni teica ardievas Līgo parkam, vēl uz mirkli apstājoties, aizverot acis un klausoties jautrajā putnu čivināšanā.

Uz redzēšanos, Līgo park, līdz nākošajai tikšanās reizei! Mājupceļš uz bērnudārzu veda pa vidus ielu, kur bērni guva jaunus iespaidus par ziedošo un smaržīgo pavasari ciematā.

 

“Spārīšu” grupas skolotājas Lidija un Maija

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.