^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

“Skudriņu” grupas “Kukaiņu viesnīca”

“Skudriņu” grupā šogad tapa ļoti jauka un videi draudzīga ideja, kas veicina vides izpratnes attīstību, sasaistot to ar ikdienā apgūstamajām mācību jomām, nostiprinot caurviju prasmes un attīstot vēlmi rīkoties vides labā. Šis projekts ir kukaiņu viesnīca, kas tapa sadarbībā ar “Skudriņu”  grupas vecākiem. Tā nav kukaiņu māja, jo kukaiņi tur izmitinās tikai uz kādu laika posmu, lai paslēptos no nelabvēlīgiem laikapstākļiem, pārziemotu vai vairotos. Šādas viesnīcas tiek veidotas visā pasaulē, jo daudzu kukaiņu skaits strauji sarūk un mums ir jāpalīdz mūsu mazajiem draugiem. Kukaiņus var apskatīt jebkurš bērns un pieaugušais visa gada garumā, ejot pastaigās pa mūsu b/d “Pienenīte” āra teritoriju. Esam priecīgi, ka mūsu ideja izdevās , pateicoties mūsu “Skudriņu” grupas vecāku aktīvai līdzdalībai, materiālu sagādāšanai- kukaiņu viesnīcas tapšanā.

Jauki, ka katra no 17 iestādes grupiņām, kas atrodas “lielajā” “b/d “Pienenītē” , dodoties āra pastaigās nāk un vēro norisi kukaiņu viesnīcā, gan  diskutē , gan fiksē savus vērojumus.

 

“Skudriņu” grupas skolotāja O.Ružanska

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.