^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Sludinājums

   1) Stopiņu novada domes PII ‘’Pienenīte’’ aicina patstāvīgā darbā  pirmsskolas skolotāju un/ vai uz aizvietošanas laiku  jūlija mēnesī.  Atalgojums  par 1 slodzi 950,00 euro mēnesī, pirms nodokļu atskaitījuma. Ir iespējama piemaksa un nepieciešamo kursu apmaksa. Darbs 8 stundas  dienā divās maiņās. Nepieciešama  augstākā pirmsskolas pedagoģiskā izglītība, vēlama  līdzīga darba pieredze. atskaitījuma Latviešu valodas prasmes ‘’C’’ līmenī, ja  izglītība nav iegūta latviešu valodā. Darbs komandā, sociālās garantijas tiek piedāvātas  pēc pārbaudes laika.

 Aicinām pieteikties pie vadītājas pa tālr.:67910984, mob.:26558646  vai klātienē darba laikā.

2)  uz aizvietošanas laiku jūlija mēnesī šoferi/sagādnieku uz 1 slodzi. Darba samaksa 660,00 pirms nodokļu atskaitījuma, darbs 8 stundas dienā.  Pienākumos ietilpst – iestādes filiāles 2 grupu  un teritorijas apsaimniekošana un 3x dienā ēdiena piegāde uz iestādes filiāli. Latviešu valodas prasmes ‘’C’’ līmenī, ja  izglītība nav iegūta latviešu valodā. Darbs komandā, labas komunikācijas prasmes. Pieteikties pie vadītājas pa tālr.:67910984, mob.:26558646  vai klātienē darba laikā.

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.