^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

PII “Pienenītes” pieredzes skola sporta skolotājiem

Šī gada 27. aprīlī norisinājās Pierīgas sporta skolotāju pieredzes apmaiņa ZOOM platformā, kurā piedalījās 14 Pierīgas sporta skolotāji no dažādām pirmsskolas izglītības iestādēm. Pieredzes skolu rīkoja Stopiņu novada domes PII “Pienenīte” sporta un peldēšanas skolotājas Agnese Šķerberga, Tatjana Trofimova un Elīna Pilsneniece, kopā ar iestādes metodiķēm un vadītāju Leldi Sturmi.

PII “Pienenīte” sporta skolotājas iepriekš sagatavoja nodarbību “Skudriņu” grupas bērniem, kas ir vecumā no 4-5 gadiem, par tēmu “Lielā talka”, kurā bērni, paralēli sportiskām aktivitātēm, arī izzināja ekoloģiskas vides nozīmi un atkritumu vākšanas un šķirošanas pamatprincipus, kurus aktīvi varēja pielietot mācoties mest priekšmetus pāri šķēršļiem un turpinot apgūt skriešanu līklocī, kā arī veiksmīgi šķirot atkritumus veicot atspoles skrējienu.

Pateicoties labvēlīgajiem  laika apstākļiem,  “Skudriņu” grupas nodarbība varēja notikt bērnudārza lielajā āra stadionā, kurā tika izmantots stadiona skrejceliņš, futbola laukums, basketbola laukums, un šķēršļu laukums.

Skolotājas šai nodarbībai bija izvēlējušās netradicionālu inventāru, kas bija kartona piena pakas, plastmasas pudeles un jogurta trauciņi, ko bērni veiksmīgi pielietoja sportisko prasmju apguvei visas nodarbības garumā. Iesildīšanās daļā piena pakas veiksmīgi kalpoja kā iesildīšanās inventārs, bet tālākā nodarbības gaitā pudeles bija priekšmets mešanai un šķirošanai, ko lieliski izdevās paveikt ar skriešanas uzdevumiem. Nobeigumā lielu prieku bērniem sagādāja tik ļoti aktuālā rotaļa “Vīrusi”.

Pieredzē tika aicinātas dalīties visas pirmsskolu sporta skolotājas, kas bija iepriekš noskatījušās iesūtīto video materiālu, par metodēm savā praksē, kuras tiek pielietotas mācot skriešanas un mešanas pamatkustības, iekļaujot caurviju prasmes.

Liels paldies visām 14 Pierīgas sporta skolotājām, PII “Pienenīte” vadītājai Leldei Sturmei un metodiķei Evijai Konstantinovai, izglītības darba speciālistei Vijai Tomiņai par piedalīšanos, PII “Pienenīte” metodiķei Santai Šikai par filmēšanu un organizēšanu.

 

Rakstu sagatavoja PII “Pienenīte” sporta un peldēšanas skolotājas Agnese Šķerberga, Tatjana Trofimova un Elīna Pilsneniece

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.