^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Man ir tīri zobi

Sadarbībā ar sabiedrisko attiecību aģentūru “Divi gani” , kam ir pieredze izglītojošo projektu un kampaņu realizēšanā veselības, medicīnas un farmācijas nozarē kopš 2009. gada, arī mūsu PII ”Pienenīte” notika izglītojošs veselības projekts “Man ir  tīri zobi”.

Izglītojošās nodarbības notika ievērojot visus epidemoloģiskos noteikumus, katrai grupai atsevišķi savā āra laukumā.

Izglītojošās nodarbības notika bērniem vecumā no 4-7 gadiem.

Pie katras grupas ciemos nāca Zobiņš Baltiņš un stāstīja bērniem , cik svarīgi ir tīrīt zobus, kā arī ievērot veselīga uztura paradums. Zobiņš Baltiņš kopā ar bērniem izspēlēja viktorīnu- “Veselīgs, neveselīgs”, un ar bērnu palīdzību un atbalstu  “notīrīja” sevi no aplikuma.

Pie bērniem ciemojās arī Zobu Urķis. Zobu Urķis neieguva atsaucību , jo bērni daudz zina par zobu kopšanu, kā arī stāstīja Urķim, cik svarīgi ir tīrīt zobiņus. Pēdējais ciemiņš bija zobu higiēniste, kas pārliecinājās, ka mūsu iestādes bērni ir ļoti zinoši zobu higiēnas jautājumos.

Izglītojošo nodarbību noslēgumā katrs bērns  saņēma atbilstoša vecuma zobu suku, informatīvu grāmatiņu “Man ir tīri zobi”, diplomu un zobu tīrīšanas kalendāru.

Zobiņam Baltiņam un higiēnistei bija patīkams pārsteigums, ka mūsu bērni ir tik zinoši par zobu higiēnas svarīgumu saistībā ar veselīga uztura paradumiem.

Mēs katrs varam veicināt bērna zobu tīrīšanas ieradumus, lai rūpes par zobiem un savu veselību kļūtu par bērna neatņemamu sastāvdaļu visas dzīves garumā!

Vadītājas vietniece izglītības jomā

Santa Šika

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.