^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

“Burtiņu “ grupas putnu barotavas

Kā atzīst eksperti, ka pat aukstās un sniegainās ziemās putni paši spēj atrast sev nepieciešamo barību, tomēr piebarošana  šādās aukstās ziemas dienās palīdz vieglāk putniem tikt pie barības.

Putnu barošana ir izveidojusies par sava veida tradīciju mūsu pii “Pienenīte”. “Burtiņu” grupas laukumiņā pie iestādes galvenās ieejas vairākus gadus ir uzstādīta putnu barotava, kuru bērni papildina ik ziemu ar graudiņiem putniem.

Šogad Eko skolas ietvaros “Burtiņi” kopā ar skolotāju Annu izveidoja jaunas stilizētas barotavas, kuru pamatā ir egļu čiekuri un dažādas sēklas.  Bērni izkausētā sviestā mērcēja čiekurus un pēc tam tos apviļāja  sēklu maisījumā, kurš bija paredzēts tieši putniem.

 Kopīgi mums izdevās pagatavot ekoloģiski tīras un galvenais putniem tīkamas, gardas barotavas. Vēlāk čiekurus iekarinājām tuvāk esošajā krūmā un gaidījām ciemiņus – putniņus – uz gardajām ēdienreizēm.  Kopīgi ar  bērniem vērojām  putnus pa grupas logu un pastaigu laikā.

Turpinām ar prieku un atdevi darboties Eko skolas aktivitātēs!

 

“Burtiņu” grupas skolotāja: Anna Lušņicka

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.