^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Katram sava draugu diena

Šogad draugu dienas visiem, bet katram savā grupiņā. Ja citus gadus mēs vairākas viena vecumposma grupiņas svinējām kopā, vai gājām ciemos viens pie otra, tad šogad katra grupiņa  to svinēja atsevišķi.  Tās pavadīja jutrība, muzikālas rotaļas, svētku cienasts un, protams, skaistie tērpi ar dažādiem rotājumiem.

Mazākos bērnus apciemoja lapsiņa Tuta, kura gribēja braukt vilcienā pie sava drauga sniegavīra. Bērni ar dziesmām un rotaļām pavadīja viņu. Vislielāko prieku sagādāja pikošanās.

Vidējā vecuma bērnus sagaidīja šķēršļu josla un iels bija viņu pārsteigums uzzinot, ka kāds ir atstājis vēstuli ar neskaitāmiem  uzdevumiem. Kopīgi darbojoties, bērni sameklēja visus sniegavīram nepieciešamos atribūtus- pogas, cepuri, slotu un savēla sniega bumba. Gala rezultātā tika izveidots sniegavīrs.

Lielākie bērni draudzīgo sirsniņu dienu atzīmēja ejot rotaļās, dejojot un dziedot par draudzību, kā arī minēja krustvārdu mīklas un līksmi lidināja balonus izpletnī.

Neparastu satikšanos veica “Podziņu” un “Skudriņu” grupu bērni, jo esot katrs savā noslēgtā telpā, izmantoja viedierīces un satikās caur zoom platformu. Bērniem bija liels pārsteigums, ka viņus dzird un redz bez fiziskas klātbūtnes. Šim pasākumam visi cītīgi gatavojās jau laikus. Dažas dienas iepriekš, katra grupiņa sagatavoja dāvanas viens otram, kuras zoom tikšanās laikā “slepenais pastnieks” nogādāja pie adresāta. Nu gan bija liels pārsteigums un prieks!  Kopā  tika izspēlētas kustību rotaļas un pagatavoti neparasti mākslas drabi, kuri šobrīd rotā iestādes gaiteni.   

Mūzikas skolotāja Agnese Ušacka

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.