^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

“Skudriņu grupa” piedalījās konkursā “Neizmet! Piešķir lietām otru mūžu.”

Ar š.g. janvāri, mūsu PII sāk izmantot e-klasi, līdz ar to   parādījās jaunas iespējas un jauni informācijas avoti. Šī gada janvārī “Skudriņu” grupa nolēma izmantot vienu no tām, piedaloties “WasteArt” radītā projektā.

“Vidzemes plānošanas reģions izstrādājis 11 video meistarklases dažādu vecumu bērniem – no pirmsskolas vecuma bērniem līdz vecāko klašu skolēniem –, kurās vairāku mākslinieku vadībā iespējams radīt sadzīvē vai rotaļās noderīgas lietas, pagarinot mūžu materiāliem, kas citādi nonāktu atkritumos.”

Pēc video noskatīšanās, tika izvēlēta tēma “Tekstilmateriālu otrā dzīve, pārtopot radošos interjera priekšmetos”. Uzdevuma ietvaros bērni atnesa nevajadzīgus auduma gabaliņus, lai no tiem izveidotu interjera dekoru grupiņai. Audumu bērni smalki sagrieza un veidoja tekstila mozaīku, līmējot gabaliņus uz iepriekš izvēlēta attēla.

Diemžēl izlozē mums nepalaimējās, taču vēlamies pateikt paldies par iespēju apskatīt citu dalībnieku skaistos darbus un saņemt veicināšanas balvu – galda spēli “Atkritumu tvertne nav melnais caurums”- elektroniskā formātā.  Šīs galda spēles pamatprincips ir aizgūts no spēles "Cirks", bet sadarbībā ar mākslinieci Auci Turkovu radīti spēles laukuma attēli, kuri simbolizē ar atkritumu radīšanu vai – tieši otrādi – neradīšanu saistītas rīcības un ikdienas paradumus, lai veicinātu izpratni par gudru patēriņu un videi draudzīgiem paradumiem.

 

“Skudriņu” grupas skolotāja Olga Ružanska

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.