^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ziemas prieki- PII “Pienenīte”- 2021

Šogad ziema ir palutinājusi mūs ar kārtīgu sniega segu, tādēļ sagatavošanas, vecākajām un vidējā vecuma grupām šī gada “Ziemas prieki” visu janvāra mēnesi tika plānoti un organizēti ārā- iestādes sporta stadionā. Ziemas priekos galvenais mērķis bija priecāties par ziemu un iepazīties ar dažādām aktivitātēm un rotaļām, ko bērni var darīt sniegotā ziemā. Ziemas priekus vadīja sporta rūķi iestādes stadionā. Sniegs bija sasnidzis ļoti daudz, tāpēc ziemas aktivitātes bija sniegotas un jautras.

Bērni piedalījās sniega tīrīšanas un sniegu piku mešanas stafetēs. Kārtīgi izvizināja savus grupas biedrus, kā arī paši brauca ragavās. Palīdzēja rūķiem atrast sniegā pazudušās mantas. Kā arī  gāja, leca, līda un skrēja pa Ziemassvētku vecīša taku, ceļā  uzrīkojot kārtīgu pikošanās ballīti, kopā ar sporta rūķiem un grupas skolotājām. Pasākuma noslēgumā , baltajā sniega segā, bērni kopīgi  veidoja skaistus sniega eņģeļus.  Šķiroties visiem bija liels prieks un gandarījums par kopīgi pavadīto laiku un brīnišķīgo ziemu!

 

 Sporta skolotājas: Elīna un Agnese

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.