^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

“Lācēnu” grupiņas ekskursija uz ZOO “Rezidence”

Dabā lēnām ienāk rudens – ar krāsaino lapu bagātību, dzestrajiem rītiem, pelēko miglas paklāju. Vai rudens nav skaists? Acis ikdienas priecē krāsainie pavedieni pļavās, mežos, māju pagalmos. Kaut rudens burvība ir gaistoša un ātri beidzas, tomēr sirdi tā iepriecina. Cilvēks gatavojas ziemai.

Tā 7. oktobra rudens dienā, kad koki un daba rotājās visās varavīksnes krāsās, grupiņas “Lācēni" bērni sēdās autobusā un devās piedzīvojumā uz Mini ZOO “Rezidence" Salaspils novadā. Pēc neliela ievada, kurā noklausījās kā pareizi uzvesties putnu un dzīvnieku tuvumā, devāmies apskatīt ZOO iemītniekus, līdzi ņemot ZOO darbinieku sagādātos kārumus dzīvniekiem.

Putnu būros vērojām krāšņas, dažādu krāsu vistiņas, pāvus, tītarus, zosis, pīles, gulbjus, papagaiļus. Priecājāmies par trusīšiem, vāverēm, kaziņām, āžiem, ēzelīti, zirgu, aitām, ponijiem. Dzīvnieciņi labprāt cienājās ar cienastiņu un ļāvās bērnu glāstiem.

Pēc dzīvnieku apskates un samīļošanas grupiņas “Lācēni" bērni varēja vēl kādu laiku uzkavēties ZOO plašajā teritorijā, lai izbaudītu dažādas rotaļas un jautri pavadītu laiku āra atrakcijās. Pozitīvu emociju piepildīti bērni atgriezās Pirmskolas Izglītības Iestādē “Pienenīte".

“Lācēnu” grupiņas skolotāja Kristīne Blažģe

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.