^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Izsludināta ārkārtas situācija valstī. Ārkārtas situācijas rīcības Stopiņu novadā

     Šovakar, 12.martā, plkst.18.00 Stopiņu novada domes priekšsēdētāja Vita Paulāne sasauca Stopiņu novada pašvaldības izglītības iestāžu, sporta iestāžu un kultūras iestāžu direktorus un vadītājus uz ārkārtas sanāksmi domē, lai nodrošinātu ārkārtas situācijas noteikumu darbību Stopiņu novadā.

 Sanāksmē piedalījās: Lelde Sturme – PII “Pienenīte” vadītāja, Normunds Balabka  - Ulbrokas vidusskolas direktors, Valērija Mikute – Stopiņu pamatskolas direktore, Agris Žilde – Upesleju direktora p.i., Ieva Veģere  - Gaismas pamatskolas direktores p.i., Žanna Stankeviča – Ulbrokas mūzikas un mākslas skolas direktore, Liene Glaudāne – Stopiņu novada pašvaldības sporta organizatore, Atis Senkāns – PA “Saimnieks” Transporta daļas vadītājs, Vija Tomiņa – Stopiņu novada pašvaldības izglītības darba speciāliste, Ainārs Vaičulens – priekšsēdētājas vietnieks, Vita Pinne – Stopiņu novada kultūras centra direktore.

Sanāksmes dalībnieki vienojās par kopējām rīcībām un sekojošo informāciju iedzīvotājiem:

     Vispārējās izglītības iestādes tiek slēgtas no piektdienas, 13.marta. Mācības tiks nodrošinātas attālināti, skolēniem un vecākiem lūgums sekot līdzi e klasē un neskaidrību gadījumā sazināties ar klases audzinātājiem vai skolas vadību.

     Ulbrokas vidusskolā valsts centralizētais eksāmens 12.klasei svešvalodā notiks noteiktajā kārtībā un laikos. Neskaidrību gadījumā 12.klases skolēniem interesēties pie klases audzinātājas vai skolas vadības.

     Ja bērns vai vecāks nav saņēmis informāciju, informējam, ka 13.martā skolēnu autobusi kursēs ierastajos laikos. Skolēni tiks nogādāti uz izglītības iestādi un pēc pusdienām ierastajos autobusu kursēšanas laikos tiks nogādāti mājās. Mācību stundas nenotiks, bet tiks nodrošināta izglītojamo pieskatīšana. Pagarinātās dienas grupas un interešu izglītības un pulciņu nodarbības tiek atceltas.

     Upesleju pamatskolā un Gaismas pamatskolā 13.martā internāta pakalpojumi un izglītojamo pieskatīšana tiks nodrošināta, līdz izglītojamie ierastajos laikos dodas uz mājām. Pēc brīvlaika tiks nodrošinātas attālinātas mācības vai rasti citi risinājumi, kas saskaņoti ar IZM, informācija būs e klasē vai pie skolas vadības.

     Turpmāk skolēnu autobusi līdz 14.aprīlim nekursēs un vispārizglītojošās  izglītības iestādes būs slēgtas skolēniem. Sekojam līdzi aktuālajai informācijai.

     Ulbrokas mūzikas un mākslas skolā stundas tiek atceltas no piektdienas, 13.marta līdz 14.aprīlim, nodrošinot attālinātu mācību procesu. Specialitāšu skolotāji un kursu audzinātāji sazināsies e klasē vai individuāli. Neskaidrību gadījumā sazināties ar skolas vadību.

     Pašvaldības pirmsskolas iestādē vai skolu pirmsskolas grupās vecākiem piektdien, 13.martā, kuri ir nolēmuši, ka bērni apmeklēs pirmsskolas izglītības grupas, ierodoties iestādē būs jāaizpilda rakstisks apliecinājums,  ka bērns un ģimene nav apmeklējuši "Covid-19" skartās valstis vai teritorijas, kā arī nav bijis kontaktā ar "Covid-19" saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu. Apliecinājuma veidlapas būs pieejamas pirmsskolas izglītības iestādēs pie grupu skolotājām vai iestādes vadītāja.

     Pirmsskolas izglītības iestādēs tiek atcelti visi interešu izglītības pulciņi un grupu  nodarbības.

     Šie noteikumi attiecas arī uz Stopiņu novada pašvaldības teritorijā esošajām privātajām pirmsskolas izglītības iestādēm.

     Ulbrokas sporta kompleksā un baseinā interešu izglītības nodarbības un grupu treniņi bērniem un skolēniem tiek atcelti no piektdienas, 13.marta līdz 14.aprīlim. Darbosies baseins individuālajiem apmeklētājiem, trenažieru zāle un pieaugušo sporta nodarbības. Par pieaugušo sporta nodarbībām lūgums interesēties pie treneriem vai sporta kompleksa vadības. Visiem apmeklētājiem lūgums izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt baseinu un sporta kompleksu pēc vīrusu skarto valstu ceļojumiem.

     Kultūras un sporta pasākumi virs 200 dalībniekiem un apmeklētājiem tiks atcelti. 13.marta teātra izrāde Ulbrokas kultūras namā ir atcelta. Sekosim līdzi aktuālajai informācijai kultūrā un sportā. Par mēģinājumiem kultūras pieaugušo amatierkolektīvu dalībniekiem interesēties pie kolektīvu vadītājiem.

     Radošās attīstības centri būs atvērti apmeklētājiem ierastajos darba laikos, bet bērnu un skolēnu grupu nodarbības tiek atceltas.

     Jauniešu forums, kas bija plānots 24.martā Ulbrokas vidusskolā, tiek pārcelts uz nenoteiktu laiku.

     Izvērtēsim visus riskus, sargāsim sevi un apkārtējos.

     Turpmāk informēsim par aktualitātēm.

 

Stopiņu novada priekšsēdētāja Vita Paulāne.

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.