^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Valodas dienas pasākums

21. februāra rītā sagatavošanas grupu bērnus un skolotājas apvienoja dzimtās valodas dienai veltīts pasākums, kas nu jau kļuvis par mūsu iestādes tradīciju. Šis pasākums, tāpat kā daudzi citi, saistīts ar prieku par kopā būšanu, par iespēju darboties kopā. Visu grupu bērni iesaistījās dažādos, ar dzimto valodu saistītos uzdevumos: skaitot burtu skaitāmpantiņus, drukājot vārdus un teikumus, izdomājot jaunus vārdus, veidojot salikteņus , sadarbojoties kopīgo uzdevumu veikšanā -kopīgi pārliecinājāmies par dzimtās valodas nozīmi mūsu dzīvē – tā palīdz mums sazināties, paust sevi un, kad dziedam dziesmas latviešu valodā, spēcīgāk izjūtam, cik tā ir arī skaista.

Valodas dienas uzdevumi mijās ar dziesmām un rotaļām. Pasākuma beigās bērni iesaistījās ļoti neparastā, mūsdienīgā rotaļas “Ādamam bij’ septiņ’ dēli” interpretācijā, kuras autore ir mūsu iestādes mūzikas skolotāja Agnese Ušacka! Pēc pasākuma bērni devās uz savām grupām, “līdzi ņemot” jaunus iespaidus, zināšanas, prieku par kopīgi pavadītu laiku un saldas balvas par piedalīšanos – burtu cepumiņus.  Uz tikšanos nākamā gada dzimtās valodas dienai veltītajā pasākumā! Paldies, skolotājām par interesanto pasākumu un bērniem par aktīvu piedalīšanos!

“Zvaigznīšu” grupas skolotāja Kristīne Koponāne

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.