^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ziedu paklāji 2019

Rudenī daba mūs priecē ar krāsainām noskaņām , katru dienu radot jaunas ainavas. Kā katru gadu , arī mūsu  PII “Pienenīte” teritoriju rotā ziedu paklāji.

Šajā rudenī ziedu paklāju tēmu izvēlējāmies kopīgās diskusijās ar pedagogiem, kas būtu rudenim atbilstošāks, ko bērniem interesantāk būtu radīt un darīt. Arī ziedu paklāju izvietojums bērnudārza teritorijā bija savādāks. Kopīgās diskusijās ar pedagogiem vienojāmies, ka šoreiz, ar katras grupas pašvadītu pieeju, atbilstoši kompetenču pieejas balstītam mācību procesam, rudens veltes ziedu paklājos būs garā, krāsainā joslā.

Ejot pastaigās, bērni kopā ar pedagogiem aplūkoja visus ziedu paklājus, centās pamanīt, kādas rudens veltes katrā paklājā, kur tās aug, ko no tiem varētu pagatavot, kādās krāsās, utt.

Mēs kā Ekoskola cenšamies, lai katrai lietai ir vairākas izmantošanas iespējas, kopīgi veidojām, mācījāmies, vērojām, priecējām sevi un citus, kā arī izdevās vēl ar daļu no dārzeņiem pacienāt ZOO “Brieži” zvēriņus, aizvedot dārzeņus, kas bija svaigi un ēdami  ZOO “Brieži” draugiem.

Paldies gan pedagogiem, gan bērniem, kā arī vecākiem par kopīgi radītiem ziedu paklājiem.

 

PII “Pienenīte” vadītājas vietniece izglītības jomā S.Šika

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"