^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Manas „Ēnu dienas -2017” „Gliemezīšu” grupā

Pirmā doma, kad es ienācu bērnudārzā, man bija tāda- kaut es varētu vēlreiz šeit mācīties, jo kaut vai apmeklējot iestādi uz pāris stundām, kurā tu reiz esi mācījies, var redzēt izmaiņas, kas ir notikušas pa to laiku, kamēr neesi tur bijis. Man bija patiess prieks piedalīties gan eko padomes sēdē, gan redzēt kāds ir pedagoģiskais darbs, jo es uzskatu, ka bērni ir mūsu nākotne un mācot viņiem izturēties ar mīlestību pret dabu, un rūpēties par vidi, kurā mēs dzīvojam, mēs radam atbildību gan viņos, gan viņu vecākos, jo bērni ir tie, no kuriem ir iespējams ārkārtīgi daudz mācīties…

Šajā bērnudārzā ir lielas izaugsmes iespējas, jo kopš laika, kad es pati tur mācījos ir izdomātas daudz dažādas interesantas lietas kā bērnu ikdienu padarīt netradicionālāku, kā viņiem mācīt rūpes un atbildību. Es ļoti lepojos ar pedagogiem un metodiķiem par aizrautību ar kādu viņi dara savu darbu, kā viņi iegulda sevi un savu laiku, lai pasaule kļūtu ar katru dienu arvien labāka un tīrāka, jo tikai kopā var paveikt lielas lietas, un jūs kā iestāde esat paveikuši jau milzīgu darbu, un es ticu, ka jūs turpināsiet priecēt ar savu entuziasmu un darbīgumu, jo bērns ir daudz tuvāk dabai, nekā pieaugušais, un ar bērnu palīdzību, mums ir iespēja atkal satuvināties ar dabu.

Pēc šīs dienas, ko pavadīju vērojot un daudz domājot gan par savu, gan pasaules nākotni, es sapratu, ka arī es vēlos iedvesmot bērnus, attīstīt viņos to īpašo, kas piemīt katram individuāli, un to es plānoju paveikt kādudien arī varbūt atverot savu bērnudārzu.

Es jums novēlu izturību, daudz jaunu ideju un čaklas mazās rociņas, jo es ticu, ka šis ir tikai sākums un jūs noteikti paveiksiet vēl vairāk!

Ar mīlestību, gaišām domām un siltu sirdi par jūsu darbu un bērniem Anna Annija Dežurova.:))

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"