^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Grupas

 

 

Grupas nosaukums

Pirmsskolas skolotājas

Skolotāju palīgs

 

1.grupa

„CĀLĒNI”

(2.jaunākā vecuma grupa)

 

Tatjana Liepiņa,

Viktorija Vancāne

 

Olga Līduma

 

2.grupa

„SAULĪTES”

( Sagatavošanas vecuma grupa)

 

Laura Siliņa,

Dana Ozola

 

Olga Bāliņa

 

 

3.grupa

„GLIEMEZĪŠI”

(Vidējā vecuma grupa)

 

Vija Kukule,

Romanda Zapoļska

 

 

Nadežda Pušņenkova

 

 

4.grupa

„BITĪTES”

(Vecākā  vecuma grupa)

 

Diāna Brauncs-Brauna,

Inese Bērziņa

 

 

Natālija Jermakova

 

5.grupa

„KNĪPAS UN KNAUĶI”

( Vecākā vecuma grupa)

 

Dace Sarkane,

Elīna Zondaka

 

 

Valentīna Pauniņa

 

 

6.grupa

„KĀPĒCĪŠI”

(Vidējā vecuma grupa)

 

Jekaterina Kļaviņa,

Nataļja Deņisova

 

 

Ilona Ruskule

 

7.grupa

„LĀCĒNI”

(Sagatavošanas vecuma grupa)

 

Maija Putniņa,

Kristīne Blažģe

 

 

Sarmīte Binovska

 

8.grupa

„RŪĶĒNI”

(Vidējā vecuma grupa)

 

Gunta Baumane,

Lidija Gaiķena

 

 

Lilija Slica

 

9.grupa

„MĀRĪTES”

(Vidējā vecuma grupa)

 

Aiva Liepiņa,

Anda Bērziņa

 

 

Inese Alika

 

10.grupa

„ZAĶĒNI”

(Sagatavošanas vecuma grupa)

 

Inese Blagova,

Antonija Blisiņa

 

 

Sandra Streistermane

 

11.grupa

„PUTNIŅI”

(2.jaunākā vecuma grupa)

 

Viktorija Dobele,

Vineta Gurtiņa

 

Jeļena Zilotina

 

 

12.grupa

„ BURTIŅI”

(Jaukta vecuma grupa)

 

Ingrīda Pārupe,

Anna Lušņicka,

 

 

Valentīna Čirikova

Anastasija Pomozova

( asistents)

 

13.grupa

„SPĀRĪTES”

(Sagatavošanas vecuma grupa)

 

Sandra Znotiņa,

Diāna Škutāne

 

Anna Novikova

 

14. grupa

„ ZVAIGZNĪTES”

(Vecākā vecuma grupa)

 

Lauma Zandere,

Kristīne Koponāne

 

Vera Poļačonoka

 

15. grupa

„TAURENĪŠI”

(Vecākā vecuma grupa)

 

Ineta Stroža,

Kristīna Lušņicka

 

 

Ilze Martinova

 

 16.grupa

„SKUDRIŅAS”

( 1.jaunākā vecuma grupa)

 

Olga Ružanska,

Gaļina Tjune

 

Olga Bertašiene,

Jeļena Puriņa

 

 

17.grupa

„PODZIŅAS”

(2.jaunākā vecuma grupa)

 

Marika Pumpure,

Jeļena Fomiča

 

Genefa Dailidjonoka

 

 

18.grupa

„EZĪŠI”

( 1.jaunākā vecuma grupa)

 

Laila Paule,

Gita Zeiliša

 

Jekaterina Okoņečņikova,

Inita Budencova

 

19.grupa

„ĶIPARI”

( 1.jaunākā vecuma grupa)

 

Viktorija Čumbajeva,

Guna Puriņa

 

Ivita Nogobode

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"