^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Grupas

 

 

Grupas nosaukums

Pirmsskolas skolotājas

Skolotāju palīgs

 

1.grupa

„CĀLĒNI”

(2.jaunākā vecuma grupa)

 

Tatjana Liepiņa,

Viktorija Vancāne

 

Olga Līduma

 

2.grupa

„SAULĪTES”

(  Vidējā vecuma grupa)

 

Laura Siliņa,

Dana Ozola

 

Olga Bāliņa

 

 

3.grupa

„GLIEMEZĪŠI”

(Vidējā/vecākā  vecuma grupa)

 

Vija Kukule,

Romanda Zapoļska

 

 

Nadežda Pušņenkova

 

 

4.grupa

„BITĪTES”

(Sagatavošanas vecuma grupa)

 

Diāna Brauncs-Brauna,

Inese Bērziņa

 

 

Natālija Jermakova

 

5.grupa

„KNĪPAS UN KNAUĶI”

( Sagatavošanas vecuma grupa)

 

Dace Sarkane, Aiga Kirejeva

 

 

Valentīna Pauniņa

 

 

6.grupa

„KĀPĒCĪŠI”

(Vecākā vecuma grupa)

 

Anda Bērziņa,

Nataļja Deņisova

 

 

Ilona Ruskule

 

7.grupa

„LĀCĒNI”

(Vecākā/sagatavošanas vecuma grupa)

 

Sandra Znotiņa

Kristīne Blažģe

 

 

Sarmīte Binovska

 

8.grupa

„RŪĶĒNI”

(Vecākā vecuma grupa)

 

Gunta Baumane,

Lidija Gaiķena

 

 

Lilija Slica

 

9.grupa

„MĀRĪTES”

(Vecākā vecuma grupa)

 

Aiva Liepiņa,

Anda Bērziņa

 

 

Inese Alika

 

10.grupa

„ZAĶĒNI”

(Vidējā  vecuma grupa)

 

Inese Blagova,

Antonija Blisiņa

 

 

Sandra Streistermane

 

11.grupa

„PUTNIŅI”

(2.jaunākā vecuma grupa)

 

Viktorija Dobele,

Vineta Gurtiņa

 

Jeļena Zilotina

 

 

12.grupa

„ BURTIŅI”

(Jaukta vecuma grupa)

 

Ingrīda Pārupe,

Anna Lušņicka,

 

 

Valentīna Čirikova

 

 

13.grupa

„SPĀRĪTES”

(Vidējā vecuma grupa)

 

Maija Putniņa,

Diāna Škutāne

 

Olga Bertašiene

 

14. grupa

„ ZVAIGZNĪTES”

(Sagatavošanas vecuma grupa)

 

Lauma Zandere,

Kristīne Koponāne

 

Vera Poļačonoka

 

15. grupa

„TAURENĪŠI”

(Sagatavošanas  vecuma grupa)

 

Ineta Stroža,

Kristīna Lušņicka

 

 

Ilze Martinova

 

 16.grupa

„SKUDRIŅAS”

( 1./2 jaunākā vecuma grupa)

 

Olga Ružanska,

Gaļina Tjune

 

Anna Novika,

Jeļena Puriņa

 

 

17.grupa

„PODZIŅAS”

(2.jaunākā vecuma grupa)

 

Marika Pumpure,

Jeļena Fomiča

 

Genefa Dailidjonoka

 

 

18.grupa

„EZĪŠI”

( 1.jaunākā vecuma grupa)

 

Sindija Vīksne,

Gita Zeiliša

 

Ginta Kārkle,

Jurgita Kupce

 

 

19.grupa

„ĶIPARI”

( 2.jaunākā vecuma grupa)

 

Viktorija Čumbajeva,

Guna Puriņa

 

Ivita Nogobode

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"